Kryminalne Piątki: Gra detektywistyczna dla dorosłych

Lubicie rozwiązywać zagadki i w aktywny sposób odkrywać nowe miejsca? Jesteście wielbicielami kryminałów lub gier fabularnych? A może dobrze bawiliście się w escape room-ie? Jeśli tak, cykl gier detektywistycznych w Muzeum Emigracji w Gdyni jest dla Was.

Szczegóły gry są ściśle tajne! Nawet dyrektor muzeum nie wie, czego się spodziewać, gdy zapadnie zmrok nad Dworcem Morskim w Gdyni. Jasne jest tylko to, że gdyński port skrywa wiele tajemnic. Tropienie oszustw agentów emigracyjnych, szukanie sprawców kradzieży cennych zabytków, odkrywanie mrożących krew w żyłach zagadek z przeszłości – wszystko może się zdarzyć. Przygotujcie stalowe nerwy i umysły jak brzytwa – to nie przypadek, że największy przeciwnik Jamesa Bonda pochodził z Gdyni!

Dwa razy w miesiącu, w wybrane piątki, uczestnicy gry mają do rozwiązania zagadkę – pomogą im w tym detektywi, policjanci i inni niespodziewani goście. Tylko dla miłośników silnych wrażeń!

Cykl gier muzealnych dla młodzieży i dorosłych jest propozycją innej niż tradycyjna formy zwiedzania. Tematyka gier związana jest z Muzeum Emigracji – wystawą, historią emigracji i samego budynku, ale także z jego portowym otoczeniem i kryminalnymi wątkami w historii Gdyni. Dwa razy w miesiącu, w wybrane piątki, uczestnicy zabawy otrzymują do rozwiązania zagadkę. W odkrywaniu tajemnic zawsze pomogą rozsiane po muzeum tropy oraz niespodziewani goście.

Najbliższe kryminalne piątki: 24 marca, 7 i 21 kwietnia.

Gra adresowana jest do osób dorosłych i młodzieży od 16 lat. Na spotkania obowiązują zapisy: maila ze zgłoszeniem uczestnictwa (imię, nazwisko oraz numer telefonu) należy kierować na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl. Koszt uczestnictwa to 10 zł.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia