„Kultura na horyzoncie!” – ostatnie warsztaty

25 czerwca, godz. 11:00
wstęp: 10 zł, rodzeństwo: 5 zł
zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl

To ostatnie warsztaty z cyklu „kultura na horyzoncie!”. Po wakacjach szykujemy dla Was coś zupełnie innego!
W niedzielę zapraszamy Was na podróż do Indii! Wspólnie rozszyfrujemy znaczenie słów Rangoli, Tadż Mahal oraz tajemniczego znaku हाय. Spróbujemy też zatańczyć indyjski taniec Bharatanatjam, zwiedzimy Tadż Mahal i zastanowimy się czy mapa Indii swoim kształtem przypomina jakieś zwierzę.

W trakcie warsztatów sprawdzimy ile krajów udało nam się odwiedzić podczas trwających dwa lata niedzielnych podróży. Chętnie też wysłuchamy Waszych pomysłów, co chcielibyście robić w muzealne niedziele na Polskiej 1.

Zajęcia są okazją do spotkania się z różnorodnymi kulturami i tradycjami, zarówno z egzotycznych zakątków świata, jak i z tych całkiem bliskich. Dzieci poznają także codzienne życie swoich rówieśników z innych krajów.

Na każdych zajęciach dzieci otrzymują specjalne bilety uprawniające do przejazdu, które mogą kolekcjonować w naszym muzealnym portfelu podróżniczym.

Warsztaty są przeznaczone dla rodzin z dziećmi powyżej 5 lat. Jeśli jednak chcą Państwo przyjść z młodszymi dziećmi, bardzo prosimy o taką informację przed warsztatami (w ciągu tygodnia roboczego), a przygotujemy dla nich specjalne aktywności.

Na warsztaty obowiązują zapisy, można ich dokonywać drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl, podając imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin warsztatów i ich nazwę. Koszt pojedynczych zajęć to 10 zł, jeśli w zajęciach będzie uczestniczyło rodzeństwo, to dla kolejnej osoby – 5 zł. Opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia