​MEG z Certyfikatem „Najlepszy Produkt Turystyczny”

Miło nam ogłosić, że Muzeum Emigracji w Gdyni zostało uhonorowane jednym z dziesięciu Certyfikatów „Najlepszy Produkt Turystyczny” Polskiej Organizacji Turystycznej. To najważniejsze nagrody w polskiej branży turystycznej.


fot. materiał: www.pot.gov.pl

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród wyróżniono trzynaście produktów turystycznych z całej Polski. Wśród instytucji z Pomorza wyróżniono Muzeum Emigracji w Gdyni oraz Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Złoty Certyfikat 2019, najważniejszą nagrodę, którą może otrzymać laureat Certyfikatu POT z lat ubiegłych, otrzymała Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach.

Polska Organizacja Turystyczna w swoim konkursie nagradza produkty wyróżniające się na tle innych z branży i umożliwiające turystom spędzanie wolnego czasu w interesujący sposób. Każdy certyfikowany produkt w nagrodę zostaje objęty programem promocyjnym w ramach kampanii „Odpoczywam w Polsce”, prowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną.

Muzeum Emigracji w Gdyni zostało zakwalifikowane do ogólnopolskiego konkursu wraz z siedmioma innymi instytucjami z regionu, których zgłoszenia pozytywnie zaopiniowała Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna. Nasza instytucja otrzymała najwyższą ocenę kapituły regionalnej, w skład której weszli przedstawiciele mediów, przewodnicy turystyczni oraz zarząd PROT.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia