Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego na Polskiej 1

W niedzielę 19 lutego zwiedzający naszą wystawę będą mogli skorzystać z oprowadzania przez trójmiejskich przewodników turystycznych, którzy opowiedzą również o swojej pracy oraz wkładzie ich środowiska w promocję miasta, regionu oraz instytucji kultury. Wszystko to przy okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego.

Zaplanowano dwa oprowadzania: o 12.00 oraz 14.00. Usługa oprowadzania jest bezpłatna, wymagany jest jedynie bilet wstępu na wystawę.

Tego dnia przewodnicy turystyczni PTTK z Koła Przewodników im. Franciszka Mamuszki będą również oprowadzali po wybranych w Trójmieście muzeach i świątyniach (w ramach zakupionego biletu wstępu). Więcej informacji…

Jednocześnie przypominamy, że w każdą sobotę po naszej wystawie oprowadzają wolontariusze. O godzinie 13.00 wolontariusz/ka w fioletowej koszulce czeka na zwiedzających przed wejściem na wystawę stałą. Oferta oprowadzania jest bezpłatna (zwiedzający musi mieć bilet na wystawę), ale z racji ograniczonej ilości miejsc muzeum zachęca do wcześniejszej rezerwacji mejlowej bądź telefonicznej (kasa@muzeumemigracji.pl, tel. 58 670 41 61).

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia