Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki 2022 w Muzeum Emigracji w Gdyni

Grafika składa się z czterech elementów oraz czerwonego paska z prawej strony, na którym umieszczona jest data wydarzenia i znak Muzeum Emigracji. Pierwsze zdjęcie przedstawia wypowiadającą się kobietę. Obok niej, zdjęcie sylwetki małej dziewczynki, poruszającej się po wystawie Muzeum Emigracji. Pod dwoma zdjęciami, panorama przedstawiająca szklany taras muzeum, na którym stoją zwiedzający i przewodniczka. Obok trzech zdjęć duży plakat filmu pod tytułem: za duży na bajki. Tytuł jest umiejscowiony na środku. Nad tytułem trójka nastolatków: jedna dziewczyna i dwóch chłopców. Jeden chłopiec trzyma kontroler do gry, a drugi wygląda, jakby tańczył. Dziewczyna stoi podparta. Nad dziećmi zwisa kobieta-akrobatka w różowym kombinezonie. Pod tytułem, na samym dole plakatu dwoje dorosłych. Starszy mężczyzna i patrząca na niego młodsza kobieta.

W niedzielę 17 lipca w Muzeum Emigracji w Gdyni przy ulicy Polskiej 1 odbędzie się Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki 2022!

Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki 2022 rozpoczyna się 15go lipca i będzie trwał przez cały weekend. Zachęcamy do zapoznania się z programem oraz zapisów na wydarzenia  – w tym szereg wydarzeń w Muzeum Emigracji.

 

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia