Muzeum jest dla dzieci (nie tylko 1 czerwca!)

Jak wyglądałoby Muzeum Emigracji prowadzone przez najmłodszych? Z okazji Dnia Dziecka, dzieci pracowników zastąpiły rodziców. Zobaczcie, co z tego wynikło i zajrzyjcie do muzeum – 1 czerwca wstęp jest bezpłatny dla rodzin z dziećmi.

Szeroka oferta edukacyjna Muzeum Emigracji w Gdyni działa przez cały rok – nie tylko od święta. Zajęcia dla dzieci i dorosłych, rodzin i grup szkolnych idą w parze z atrakcyjnym programem wakacyjnym (szczegóły już wkrótce!). Dzień dziecka to świetna okazja, aby przypomnieć, że muzeum jest przyjaznym i ciekawym miejscem dla najmłodszych.

Z okazji Dnia Dziecka muzeum zaprosiliśmy dzieci pracowników do wejścia w role rodziców. Krótki spot opowiada o tym, jak się w nich odnalazły. W filmie wystąpili: Laura Ferra (5 lat), Laura Kaim-Perkowska (4 lata), Natalia Krajka (9 lat), Jaś Morawski (5 lat), Krzysiu Tyrakowski (5 lat), Kostek Żukowski (7 lat) i Tytus Żukowski (4 lata).

W Dzień Dziecka wstęp do muzeum jest bezpłatny dla rodzin z dziećmi. 1 czerwca Muzeum Emigracji jest czynne w godz. 10-15 (ostanie wejście o godz. 14).

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia