Nagroda Literacka Gdynia – w piątek 26 sierpnia Muzeum otwarte do 16:00

Kolorowy plakat podzielony na pół. Na połowie zdjęcie holu Dworca Morskiego. Druga połowa czarna. W centrum plakatu wielki kształt pierścienia.

Drodzy Odwiedzający!

Jak co roku, w Muzeum Emigracji w Gdyni odbywa się Gala Nagrody Literackiej Gdynia. Z tego powodu w piątek 26 sierpnia nasze Muzeum będzie otwarte w godzinach: 10:00 – 16:00 (ostatnie wejście na godzinę przed zamknięciem).

 
Nagroda Literacka Gdynia to wyjątkowe święto literatury i literatów, podczas której nagrody otrzymują autorzy najlepszych książek minionego roku. Towarzyszy mu wiele inspirujących spotkań i rozmów. Zachęcamy do zapoznania się z inicjatywą oraz programem Festiwalu Słowa na stronie internetowej: http://nagrodaliterackagdynia.pl/
 
Wstęp na piątkową Galę NLG, mającą miejsce w budynku Muzeum Emigracji możliwy jest tylko ze wcześniej otrzymanym zaproszeniem. W związku z tym, Muzeum Miasta Gdyni oraz Nagroda Literacka Gdynia będą transmitowali wydarzenie na żywo (stacjonarnie oraz na Facebooku NLG). Impreza będzie tłumaczona także na polski język migowy (PJM).

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia