Witamy rok szkolny! Nowa oferta edukacyjna Muzeum Emigracji w Gdyni!

Kolorowy plakat promujący nową ofertę edukacyjną Muzeum Emigracji w Gdyni.
Kreatywnie i z pomysłem – tak witamy nowy rok szkolny. Bo nauka przez kreatywne działania i zabawę jest najprzyjemniejsza. Przedstawiamy naszą nową ofertę edukacyjną na rok 2022/2023.

Wycieczka do muzeum to okazja nie tylko do zabawy, ale zdobywania doświadczeń. Z okazji pierwszego dnia szkoły przedstawiamy naszą nową ofertę edukacjną na rok 2022/2023. Została opracowana specjalnie z podziałem na kilka grup wiekowych dla: grup przedszkolnych, klas I-III, klas IV-VI, klas VII-VIII i szkół ponadpodstawowych.

Przygotowaliśmy szereg działań związanych z aktywnym oprowadzaniem po naszym Muzeum, zwiedzaniem z kartami pracy, kreatywnymi warsztatami dla szkół i przedszkól (stacjonarnie oraz online), a także spotkania z inspirującymi gośćmi. Skupiliśmy się na tym, by poprzez interaktywną formę nauki wzmacniać w młodych obywatelach ich kompetencje społeczne i cyfrowe. Prezentowana oferta to odpowiedź na zachodzące zmiany i bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie, związane z ogólnym zjawiskiem migracji. Większość zajęć będzie odbywać się w przestrzeni wystawy stałej lub w sali multimedialnej. Zapraszamy! 

Aby zapoznać się z ofertą edukacyjną, kliknij tutaj.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia