Pierwszy etap wznawiania działalności Muzeum Emigracji w Gdyni

W związku z odmrażaniem obostrzeń wynikających z panującego w Polsce stanu epidemii, zakładającym otwarcie dla zwiedzających instytucji kultury: muzeów i bibliotek, uprzejmie informujemy, iż Muzeum Emigracji w Gdyni jest obecnie na pierwszym etapie wznawiania działalności.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury instytucja przygotowuje nowe regulaminy zwiedzania lub korzystania ze swoich przestrzeni, dokonujemy również niezbędnych zakupów (ścianki pleksi do kas, środki ochrony dla pracowników i zwiedzających), wprowadzamy ograniczenia w ilości osób przebywających w budynku oraz podejmujemy inne działania organizacyjne – według wytycznych.

Praca w instytucjach odbywa się regularnie, według grafików i przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Wszystkie organizowane przez Muzeum Emigracji działania udostępniane są w sieci.


Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z decyzją Organizatora, samorządowe instytucje kultury pozostają zamknięte dla publiczności do odwołania. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

01.05.2020

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia