Premiera 7. numeru Polskiego Przeglądu Migracyjnego

Kolorowe zdjęcie. Fioletowe tło. Na tle ułożone cztery egzemplarze Polskiego Przeglądu Migracyjnego. Magazynu ułożone są w dwóch kolumnach, po dwa egzemplarze jeden pod drugim. Na białej okładce magazynu tytuł w języku polskim i angielskim. Pod spodem tytuły artykułów w dwóch kolumnach. W jednej kolumnie tytuły w języku polskim. W drugiej kolumnie tytuły w języku angielskim. Pod kolumnami zdjęcie. Na zdjęciu dwie osoby stojące naprzeciwko siebie. Na głowach mają założony karton, który zakrywa ich ciała do połowy. Spod kartonu wystają ręce, tułów i nogi.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Polskiego Przeglądu Migracyjnego”!

Nowe wydanie magazynu w całości poświęcone jest tematyce STEREOTYPÓW. Autorzy nowego „Polskiego Przeglądu Migracyjnego” szukają odpowiedzi na pytania czym właściwie są stereotypy, skąd się biorą stereotypy wobec imigrantów i co może z nich wynikać, a także jak je przełamywać.

Spis treści siódmego numeru Polskiego Przeglądu Migracyjnego. U góry na białym tle tytuł magazynu w języku polskim i angielskim. Pod spodem dwie kolumny. W kolumnie po lewej stronie numery strony w kolorze fioletowym. W kolumnie po prawej stronie tytuły artykułów w języku polskim i języku angielskim.

7. numer „Polskiego Przeglądu Migracyjnego” w wersji papierowej możecie kupić w salonach EMPIK lub na stronie empik.com. Magazyn dostępny jest także w wersji online na stronach publio.pl oraz virtualo.pl.

„Polski Przegląd Migracyjny/The Polish Migration Review” to nowoczesny, dwujęzyczny rocznik wydawany przez Muzeum Emigracji w Gdyni. Z perspektywy popularnonaukowej porusza problematykę migracji w kontekście historycznym i współczesnym. Szczególny nacisk kładzie na zjawisko emigracji z ziem polskich, powstawanie, przemiany i rozwój środowisk polonijnych.

fot. Hardziej Studio

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia