W związku z pandemią koronawirus SARS-COV-2 warsztaty Brzdące 1,2,3 wkraczają do gry są zawieszone do odwołania.

Warsztaty sensoryczne dla rodziców z dziećmi w wieku 0 – 3 lat

Mamo, tato – poszukujesz kreatywnych sposobów spędzania czasu z brzdącem? Zapraszamy na angażujące zmysły warsztaty dla dzieci do 3 lat. Spotkajmy się w przyjaznej przestrzeni, odpowiadającej na potrzeby najmłodszych.

Podczas warsztatów przekonany się, że niepozorne rzeczy codziennego użytku w rękach dzieci i rodziców mogą stać się fantastycznym materiałem do zabawy i narzędziem poznawczym. W końcu wszystko co nas otacza ma zapach, smak, formę, teksturę, określony stan skupienia (często zmienny) i może wydawać dźwięki. Sprawdzimy, jak w łatwy sposób rozwijać dziecięcą wyobraźnię i zwalczać domową nudę.

Ważna informacja dla brzdąców – hałas i bałagan dozwolone!

Ważna informacja dla rodziców – kawa, herbata i przestrzeń do wymiany doświadczeń zapewniona!

Zapisywarsztaty@muzeumemigracji.pl. Prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin warsztatów. Koszt: 10 zł za jedne zajęcia, rodzeństwo +5 zł. Opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.

Czwartki z brzdącami

Chcesz spotkać się z rodzicami dzieci w wieku 0-3 lat i porozmawiać w miłej atmosferze? A może nie udało Ci się zapisać na nasze cykliczne warsztaty Brzdące 1,2,3 wkraczają do gry?

W wybrane czwartki zmieniamy muzeum w przestrzeń jeszcze bardziej otwartą na rodziców i opiekunów dzieci w wieku 0-3 lat. Będzie na Was czekać specjalna strefa przy Sali Małego Podróżnika. Jest to przestrzeń, w której spotkacie się i w swobodnej atmosferze porozmawiacie z innymi rodzicami przy kawie i herbacie.

Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00 we wszystkie czwartki, w których odbywają się warsztaty Brzdące 1,2,3 wkraczają do gry. W te dni opiekunowie dzieci w wieku 0-3 na hasło Brzdące + będą mogli zakupić dla siebie bilet ulgowy na wystawę stałą. Wstęp wolny.

W razie pytań prosimy o kontakt: warsztaty@muzeumemigracji.pl

Nadchodzące wydarzenia