10 lutego świętujemy 92. Urodziny Gdyni!

Muzeum Emigracji przyłącza się do świętowania #92UrodzinyGdyni!

Tego dnia wstęp na wystawę jest bezpłatny. Zapraszamy także na dodatkowe oprowadzanie po wystawie stałej. Przewodnikami będą nasi wolontariusze. Spacery rozpoczynają się o godz. 11.00 i 13.00. Z racji ograniczonej liczby miejsc zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji mejlowej bądź telefonicznej (kasa@muzeumemigracji.pl, tel. 58 670 41 61).

W hallu Dworca Morskiego, w godz. 12-15 będzie można zagrać w detektywistyczną grę M/S BATORY, którą Muzeum Emigracji wydało wspólnie z wydawnictwem Granna. Na miejscu nasi wolontariusze wprowadzą chętnych w zasady gry.

Z kolei o godz. 17.00 zapraszamy młodzież w wieku 11-15 lat na Misję Ściśle Fajną. W Muzeum dzieją się podejrzane rzeczy, których nie potrafią wyjaśnić nawet pracownicy. Czy nastoletnim agentom uda się odkryć tajemnice skrywane w budynku dawnego Dworca Morskiego? Wymagania: spryt, dociekliwość, odwaga. Dorosłym wstęp wzbroniony (wzbudzają zbyt dużo podejrzeń).

Zapisy na Misję Ściśle Fajną: warsztaty@muzeumemigracji.pl (prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin i nazwę warsztatów). Koszt: 10 zł za jedne zajęcia, rodzeństwo +5 zł. Opiekunowie nie uczestniczą w zajęciach, ale są zobowiązani pozostać podczas cały czas trwania gry w budynku Muzeum Emigracji.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia