Warsztaty dla dzieci

Już w tę sobotę 7 listopada o 16:00 zaprosimy na kolejne spotkanie w cyklu „Literatura bez granic”. Rozmowie Magdaleny Grzebałkowskiej z Grażyną Plebanek towarzyszyć będą warsztaty dla dzieci. Tak, aby rodzice mogli w pełni uczestniczyć w spotkaniu. Tym razem zachęcimy najmłodszych do poznania tajemnicy niesamowitych podróży pod ziemię.

W taką podróż zabierze nas prezentowana podczas warsztatów książka pt. „Pod ziemią, pod wodą” autorstwa Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Będzie to niesamowita podróż do samego wnętrza kuli ziemskiej, która odkryje przed nami swoje największe tajemnice jakie znajdują się pod powierzchnia wód i lądów. Na warsztatach oprócz ciekawych informacji płynących z bogato ilustrowanej książki, nie zabraknie również wielu odkrywczych doświadczeń i kreatywnych zabaw. Serdecznie zapraszamy.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat. Młodsze dzieci zapraszamy z opiekunami. Liczba miejsc ograniczona – na zgłoszenia czekamy pod adresem: warsztaty@muzeumemigracji.pl

Warsztaty są bezpłatne!

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia