Wielkanocne Warsztaty Rodzinne

Muzeum Emigracji zaprasza 20-go marca na Wielkanocne Warsztaty Rodzinne, wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Syndrom.

Data: 20 marca, Godzina: 10:00

Celem warsztatów jest pomoc innym, a dokładniej zbiórka pieniędzy dla gdyńskiego Hospicjum im. św. Wawrzyńca. Inicjatywę honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Gdynia, Pan Wojciech Szczurek.

Wielkanocne Warsztaty Rodzinne to aktywnie spędzony czas i moc atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W programie m.in. wspólne malowanie pisanek i porterów rodzinnych (Sala Małego Podróżnika) czy gry planszowe. Odbędzie się także aukcja charytatywna, z której cały dochód zostanie przeznaczony na potrzeby podopiecznych gdyńskiego hospicjum.

Szum morza, śmiech i gwar rozmów nie będą jedynymi dźwiękami niedzielnego spotkania. Już dziś zarezerwujcie sobie czas na udział w konkursie gier na konsolach oraz w warsztatach muzycznych, w tym naukę scratchingu na sprzęcie dj-skim, naukę gry na gitarze a także wykład na temat produkcji muzyki.

Dobra zabawa i pasjonujące warsztaty będą najlepszym tłem dla bardzo ważnego celu, który 20-go marca zintegruje mieszkańców Trójmiasta. Wielkanocne Warsztaty Rodzinne to świetna okazja nie tylko, by spędzić miło i rodzinnie niedzielę, ale także, by pomóc innym.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia