Zapraszamy do muzeum w majówkę!

Kolorowe zdjęcie. Taras Muzeum Emigracji w Gdyni. Przy barierce tyłem stoi para młodych ludzi. Kobieta jest ubrana w czarne spodnie i dżinsową kurtkę. Ma spięte włosy. W dłoniach trzyma telefon, którym robi zdjęcie. Po jej prawej stronie stoi młody mężczyzna. Ma niebieskie szorty do kolan i białą koszulę w kolorowe wzory w krótkim rękawem. Na oczasch ma ciemne okulary. Spogląda na ekran telefonu, który trzyma kobieta. W tle morze i statek wypełniony kontenerami, który wchodzi do portu.

Jeśli nie macie pomysłów, jak spędzić majówkę, wpadnijcie do Muzeum Emigracji w Gdyni. Muzeum będzie otwarte przez cały długi weekend, wyjątkowo również w poniedziałek, 2 maja.

W majówkę muzeum będzie otwarte w godzinach:

  • 30 kwietnia (sobota) – 10:00-18:00
  • 1 maja (niedziela) – 10:00-18:00
  • 2 maja (poniedziałek) – 10:00-18:00
  • 3 maja (wtorek) – 10:00-11:30 – ciche godziny*; 12:00 – 20:00

Bilety na wystawę stałą można kupić w kasie najpóźniej godzinę przed zamknięciem muzeum. Przypominamy, że przewidywany czas zwiedzania wystawy stałej wynosi 1,5-2 godziny.

Przez wszystkie trzy dni będziecie mogli zwiedzić nie tylko wystawę stałą, ale też nową wystawę czasową dla rodzin z dziećmi „Przeprowadzki”, którą otwieramy już w sobotę, 30 kwietnia. Najmłodszych zwiedzających zapraszamy także na otwarte warsztaty plastyczne i ruchowe, które poprowadzą animatorki z działu Edukacji oraz choreografka Alicja Czyczel.

Niezmiennie czeka na Was też nasz taras z niezapomnianym widokiem na morze i gdyński port.

Spędźcie tę majówkę całą rodziną w Muzeum Emigracji w Gdyni!

*Ciche godziny to inicjatywa skierowana szczególnie do osób w spektrum autyzmu, o wysokiej wrażliwości oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie zwiedzanie wystawy w ciszy. Przeczytaj więcej na temat cichych godzin.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia