Zapraszamy wolontariuszki i wolontariuszy!

Już w majowy weekend, 16 i 17 maja 2015 r. otwieramy Muzeum Emigracji w Gdyni. Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zapraszamy wolontariuszy i wolontariuszki, chcących wesprzeć nas swoimi umiejętnościami, aby aktywnie współtworzyć z nami scenariusz tych znaczących dni.

W sobotę, 16 maja, wolontariusze i wolontariuszki wezmą udział w uroczystym otwarciu, z udziałem znamienitych gości.

Sobotni wieczór i noc, pod znakiem Nocy Muzeów, spędzimy wspólnie po raz pierwszy otwierając drzwi dla gości – wolontariusze i wolontariuszki będą działać w punktach informacyjnych, udzielać informacji o programie wydarzeń, dbać o sprawny przepływ gości, zajmować się animacją działań edukacyjnych jako oficerowie rozrywkowi. Objaśnią także tajniki budowy makiety Batorego i pomogą w obsłudze multimedialnych instalacji.

W niedzielę spotkamy się na warsztatach genealogicznych, a także podczas pokazu filmów i zabaw z dziećmi, zagramy w bingo oraz zwiedzimy wystawę.

Jeśli dysponujesz czasem w sobotę, 16 maja, w godzinach 9.00-15.00 lub 18.00-01.00, a w niedzielę od 12.00 do 20.00, chcesz poznać tajniki organizacji wydarzeń kulturalnych i wybrać zadania dopasowane do Twoich zainteresowań i możliwości czasowych – zgłoś się do nas.

Oferujemy:
– szczegółowe wprowadzenie w obowiązki (konieczność udziału w spotkaniu organizacyjnym),
– porozumienie o współpracy i ubezpieczenie NNW,
– opiekę lidera w czasie wykonywania zadań,
– napoje, przekąski i posiłki w czasie działań,
– pamiątkowy upominek dla każdej osoby,
– zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Serdecznie zapraszamy do udziału – czekamy na Was!

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z każdą osobą, aby omówić szczegóły i możliwości współpracy.
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres koordynatorki wolontariatu: a.zielinska@muzeumemigracji.pl

Więcej informacji o programie działań dla wolontariuszy można uzyskać pod numerami telefonów: 58 670 41 70, 539 998 937 – zapraszamy do kontaktu.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia