Zmiany w organizacji ruchu 8-9 sierpnia

W dniach 8-9.08.2014r. na ulicach Gdyni odbędzie się Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2015. W związku z imprezą nastąpią istotne zmiany w organizacji ruchu. W weekend, 8-9 sierpnia dojazd do Muzeum będzie utrudniony.

08.08.2015
od godz. 9:30 do godz. 13:30 (trasa kolarska) zostaną zamknięte ulice: Waszyngtona, św. Piotra, Wendy (od Portowej od Chrzanowskiego), Chrzanowskiego (od Wendy do Polskiej), Polska (jezdnia południowa od ronda Karlskrony do Celnej i jezdnia północna od Celnej do Janka Wiśniewskiego), Janka Wiśniewskiego (na całej długości), Jana z Kolna (z możliwością jazdy jednym pasem ruchu od ul. Władysława IV do ul. 3 Maja), Plac Kaszubski, Świętojańska do 10 Lutego (z możliwością ruchu w jednym kierunku od ul. Wójta Radtkego do ul. 10 Lutego), Skwer Kościuszki.

W godzinach 9:30-13:30 niemożliwy będzie wjazd i wyjazd z rejonu ulic Skwer Kościuszki Waszyngtona, Żeromskiego, Pułaskiego, Derdowskiego, Hryniewickiego, św. Wojciecha,
św. Piotra, Portowej oraz Wendy, Węglowej i Chrzanowskiego.

Dojazd do Portu wyłącznie jednojezdniowym odcinkiem ul. Janka Wiśniewskiego z kierunku Obłuża (wzdłuż Estakady Kwiatkowskiego) i dalej pod Estakadą Kwiatkowskiego ulicami Gołębią, Przelotową (drogi udostępnione przez Gdynia Container Terminal oraz Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną) do Czechosłowackiej. Uwaga dojazd wyłącznie do ul. Polskiej.

09.08.2015
od godz. 7:30 do godz. 13:40 (trasa kolarska) zostaną zamknięte ulice: Waszyngtona, św. Piotra, Wendy (od Portowej od Chrzanowskiego), Chrzanowskiego (od Wendy do Polskiej), Polska (jezdnia południowa od ronda Karlskrony do Celnej i jezdnia północna od Celnej do Janka Wiśniewskiego), Janka Wiśniewskiego (na całej długości), Estakada Kwiatkowskiego- łącznice z ul. Janka Wiśniewskiego i Hutniczą (przejazd Estakadą na wprost na obu kierunkach zwężony do jednego pasa ruchu), Hutnicza (na całej długości), Jana z Kolna ( z możliwością jazdy jednym pasem ruchu od ul. Władysława IV do ul. 3 Maja), Plac Kaszubski i Świętojańska do 10 Lutego (z możliwością ruchu w jednym kierunku od ul. Wójta Radtkego do ul. 10 Lutego), Skwer Kościuszki oraz w Rumi ulice: Dąbrowskiego, Pomorska, Gdańska, Dębogórska, Starowiejska, I Dywizji Wojska Polskiego, Rumska (DW 100) do Leśnej w Mostach.

W godzinach 7:30-13:40 niemożliwy będzie wjazd i wyjazd z rejonu ulic Skwer Kościuszki Waszyngtona, Żeromskiego, Pułaskiego, Derdowskiego, Hryniewickiego, św. Wojciecha, św. Piotra, Portowej oraz Wendy, Węglowej i Chrzanowskiego.

Dojazd do Portu wyłącznie jednojezdniowym odcinkiem ul. Janka Wiśniewskiego z kierunku Obłuża i dalej pod Estakadą Kwiatkowskiego ulicami Gołębią, Przelotową (drogi udostępnione przez Gdynia Container Terminal oraz Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną) do Czechosłowackiej. Uwaga dojazd wyłącznie do ul. Polskiej.

Więcej informacji oraz mapy przebiegu tras zawodów.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia